עמוד הבית שאיבת הצפות

שאיבת הצפות

  • עורך דין פלילי זמין 24 שעות
  • דיסקרטיות מובטחת
  • עורכי דין מומלצים בלבד
שאיבת הצפות
1

הבית שלכם מוצף ואין לכם למי לפנות? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. מה עושים במקרה של הצפה, איך שואבים אותה וכמה זה עולה? כל התשובות לפניכם.

מה עושים במקרה של הצפה?

הפעולה הראשונה שעליכם לבצע היא לסגור את השיבר הראשי של המים, על מנת למנוע מהמים להמשיך ולהציף לכם את הבית. לאחר מכן, מהרו לסגור את המפסק הראשי בלוח החשמל, על מנת להימנע מסכנת התחשמלות. אגב, מומלץ להוריד את כל המפסקים בלוח ולא רק את המפסק הראשי.

כעת, ההמלצה שלנו עבורכם היא לנסות ולהציל את התכולה של הבית ככל שניתן. הוציאו מהבית מכשירי חשמל, רהיטים, שטיחים ולמעשה כל פריט שעלול להיפגע במהלך ההצפה.

במידה ואתם לא יודעים מה גרם להצפה וחוששים שמדובר בנזילה סמויה, זה הזמן להזמין מומחה לאיתור נזילות שיבצע את האיתור באמצעות מגוון הכלים העומדים לרשותו, כמו מצלמה תרמית, חיישן גז, בלון לחץ, מכשיר אקוסטי ועוד.

חשוב לציין – שאיבת ההצפה היא דווקא החלק הפשוט בכל העסק. לפני כן, אתם חייבים לאתר את מקור ההצפה ולטפל בו, בין אם מדובר בנזילה או סתימה בביוב, אחרת ההצפה תחזור.

איך שואבים הצפה?

על מנת לשאוב את ההצפה בבית יש לבצע שימוש בביובית. הביובית היא למעשה משאית עם מיכל גדול וצינורות שמסוגלים לשאוב כמויות גדולות של מים. הביובית פשוט תחנה בכניסה או מתחת לבית שלכם, כך שלצינורות שלה תהיה גישה נוחה לעבודה. בעל המקצוע ינתב את הצינורות לבית שלכם ויתחיל בפעולת השאיבה, עד שהדירה תהיה ריקה לחלוטין ממים.

מה עושים אחרי שאיבת ההצפה?

אחרי שסיימתם עם שאיבת ההצפה והדירה ריקה לחלוטין ממים, זה הזמן להעריך את הנזקים. עליכם להזמין חוות דעת הנדסית שתכלול אומדן מלא והערכה של כל הנזקים בבית. חוות הדעת של המהנדס תשמש אתכם בבית משפט במידת הצורך וכמובן להתנהלות השוטפת מול חברת הביטוח שלכם.

חשוב לציין – לא משנה מה הגורם להצפה וכפי שציינו, הקפידו לאתר אותו ולטפל בו כמה שיותר מהר, על מנת להימנע מעוגמת הנפש בשנית.

כמה עולה שאיבת הצפה?

עלות תיקון הצפה בבית נעה בין 250-680 ₪ והיא משתנה בהתאם לכמות המים בבית ומורכבות ההצפה. בניגוד לעבודות סטנדרטיות כמו פתיחת סתימה למשל, במקרה הזה אינסטלטור יוכל לבצע הערכה מדויקת של המחיר רק בשטח, כשהוא יראה מקרוב את מורכבות העבודה.

במידה ואתם יכולים, לפני שאתם מזמינים את האינסטלטור שלחו לו תמונה של ההצפה על מנת שיוכל לדעת מראש מה המורכבות שלה.

למה אצלנו?

מעבר לעובדה שהצפה בבית היא לא תקלה שסובלת דיחוי, מדובר בתקלה שפשוט מעמידה אתכם בסכנה של ממש. במיוחד אם מדובר בהצפה מסיבית המתרחשת כתוצאה מנזילה פעילה בבית, אתם נתונים לסכנת התחשמלות מידית ולכם עליכם לקבל את המענה המהיר ביותר.

בדיוק כאן אנחנו נכנסים לתמונה, שכן אנחנו מציעים לכם את המענה המהיר ביותר ומתחייבים להגיע אליכם תוך 20 דקות מרגע הקריאה. לנו יש את הכלים המתקדמים והמקצועיים ביותר לטיפול בהצפות בבית ואנחנו מתחייבים לשלוח אליכם אינסטלטור שהוא לא פחות ממומחה בשאיבת הצפות.

הבית שלכם מוצץ ואתם זקוקים לשאיבה? אז למה אתם מחכים? צרו איתנו קשר עוד היום ואנחנו נעשה הכל כדי למנוע נזקים ולשמור על המבנה.

לקוחותינו ממליצים